Bezprzewodowe słuchawki do biegania: Jak wybrać najlepszą parę dla siebieNajlepsze bezprzewodowe słuchawki do biegania sprawią, że czas ćwiczeń będzie przyjemniejszy, a w niektórych przypadkach także bezpieczniejszy. To idealni towarzysze dla biegaczy na świeżym powietrzu. Słuchawki bezprzewodowe do biegania mają wiele zalet - uwalniają Cię od plątaniny kabli, pomagają skupić się na muzyce i niczym innym, a co najważniejsze, zapewniają Ci bezpieczeństwo, nie wymagając od Ciebie martwienia się o przypadkowe potknięcie się o przewód lub zaczepienie o coś podczas słuchania melodii. Przy tak wielu modelach słuchawek bezprzewodowych dostępnych obecnie na rynku, trudno jest wybrać ten właściwy. Niezależnie od tego, czy szukasz pary bezprzewodowych słuchawek gimnastycznych, które są odporne na pot i wodę, czy po prostu chcesz czegoś, co jest wystarczająco wygodne, aby biegać i nie wypada z uszu co pięć sekund, mamy cię pokryte! Czytaj dalej, aby poznać nasze topowe wybory najlepszych bezprzewodowych słuchawek do biegania w 2022 roku

Na co zwrócić uwagę przy wyborze bezprzewodowych słuchawek do biegania

Czy wolisz słuchawki douszne czy nauszne? Jeśli lubisz słuchawki douszne, prawdopodobnie chcesz szukać pary, która ma bezpieczne dopasowanie. Chcesz mieć pewność, że pozostaną na miejscu podczas ćwiczeń, ponieważ nikt nie chce pary słuchawek, które wypadają podczas biegu. Jeśli wolisz słuchawki nauszne, prawdopodobnie będziesz chciał poszukać pary, która jest lekka i oddychająca.

Jaka jest różnica między Bluetooth a bezprzewodowymi? Nie ma żadnej, poza tym, że Bluetooth to nazwa standardowej technologii bezprzewodowej, której wiele różnych produktów używa do komunikacji ze sobą, w tym słuchawek. Do czego zamierzasz używać słuchawek? Jeśli planujesz używać ich głównie do biegania, możesz szukać pary, która ma bezpieczne dopasowanie, odporność na pot i wodę oraz trwałą konstrukcję, która może wytrzymać sporadyczne upadki. Możesz również rozważyć jakość dźwięku, zwłaszcza jeśli planujesz używać ich na siłowni, gdzie możesz potrzebować usłyszeć swoje otoczenie. Jaki budżet masz do dyspozycji? Możesz znaleźć parę bezprzewodowych słuchawek do biegania za tak niskie jak 20 dolarów lub tak wysokie jak 200 dolarów. Im więcej wydasz, tym lepszą jakość uzyskasz.

Najlepsze bezprzewodowe słuchawki do biegania

Najlepsze bezprzewodowe słuchawki do biegania to takie, które można wykorzystać do słuchania muzyki podczas biegu. Powinny być również wygodne i nie powodować dyskomfortu.

Bose SoundSport Wireless Earbud.

Bose to znana marka znana z wysokiej jakości dźwięku, a SoundSport Wireless Earbuds dostarczają. Te słuchawki są specjalnie zaprojektowane, aby pozostać na miejscu podczas biegu dzięki końcówkom StayHear+ Sport, które są dołączone do słuchawek. Słuchawki SoundSport Wireless Earbuds mają również powłokę hydrofobową, która odpycha wodę i pot, dzięki czemu nie musisz się martwić, że ulegną uszkodzeniu podczas biegania w deszczu.

To, co naprawdę sprawia, że są to najlepsze bezprzewodowe słuchawki do biegania, to imponująca jakość dźwięku SoundSport Wireless Earbuds. Są one wystarczająco głośne, aby zagłuszyć dźwięk ruchu ulicznego, a głośna muzyka może być odtwarzana bez zbytniego przytłoczenia. Słuchawki SoundSport Wireless Earbuds są również wyposażone w funkcję Bose Connect, która umożliwia sterowanie muzyką, odbieranie połączeń i zmianę głośności bez konieczności wyjmowania smartfona z kieszeni. To, co podoba nam się w tych słuchawkach, to ich uniwersalność. Możesz ich używać do biegania, treningu lub po prostu codziennych czynności, takich jak jazda na rowerze czy dojazd do pracy.

Są odporne na pot i wodę, więc nie musisz się martwić o ich uszkodzenie, jeśli złapie Cię deszcz podczas biegu. Dodatkowo, są one dostarczane z kompaktowym etui do ładowania, które mieści wiele dodatkowych ładunków, dzięki czemu możesz je szybko naładować. To, co nam się nie podoba w tych słuchawkach, to krótki czas działania baterii. Przeciętnie wytrzymują około sześciu godzin, zanim trzeba je będzie podłączyć do prądu. Jeśli jednak używasz ich do krótszych treningów, prawdopodobnie nie będziesz musiał ich ładować.

Jaybird X3 Wireless Sport Headphones

Te słuchawki nadają się zarówno do treningu na siłowni, jak i do biegania na zewnątrz. Są wyposażone w specjalną funkcję: możesz szybko przełączać się między tymi dwoma trybami dzięki dotykowemu panelowi na prawej słuchawce. Dzięki temu możesz łatwo kontrolować odtwarzanie, głośność i wybór utworu. To co jest wspaniałe w słuchawkach sportowych Jaybird X3 Wireless to fakt, że są one bezprzewodowe, odporne na pot i wodę oraz posiadają dożywotnią gwarancję.

Są również lekkie i dostępne w trzech różnych kolorach, więc możesz wybrać ten, który Ci się podoba. Jakość dźwięku w X3 jest doskonała, a poziom głośności jest wystarczająco głośny, aby zagłuszyć dźwięk ruchu ulicznego lub inne głośne dźwięki. To, co naprawdę podoba nam się w Jaybird X3 Wireless Sport Headphones, to fakt, że bateria pozwala na około osiem godzin ciągłego odtwarzania na jednym ładowaniu. Oferują one również funkcję szybkiego ładowania, która pozwala uzyskać godzinę odtwarzania po zaledwie dziesięciu minutach ładowania. Jest też poręczny ekran OLED, który pokazuje pozostały czas pracy baterii, informacje o ścieżce i identyfikację rozmówcy.

Sony MDR-XB50AP Extra Bass Wireless Headphones

Te słuchawki są idealne dla osób, które szukają dodatkowych basów. Wyposażone są w profil dźwiękowy Extra Bass, co oznacza, że doskonale nadają się do słuchania muzyki rytmicznej i house'owej, która ma ciężkie basowe uderzenie. To, co jest świetne w słuchawkach bezprzewodowych Sony MDR-XB50AP Extra Bass, to fakt, że posiadają wbudowany mikrofon do prowadzenia rozmów bez użycia rąk. Są one również lekkie i mają składaną konstrukcję, więc są łatwe do przechowywania i noszenia ze sobą. Posiadają również wbudowany akumulator litowo-jonowy, który pozwala na nawet 10 godzin ciągłego odtwarzania na jednym ładowaniu. Możesz je również szybko naładować dzięki funkcji szybkiego ładowania.

Mają one stylowy design, który występuje w trzech różnych kolorach. Mają również profil dźwiękowy z dodatkowym basem, który sprawia, że są idealne do słuchania muzyki tanecznej lub każdej muzyki, która ma ciężki beat basowy. Jakość dźwięku jest imponująca, a poziom głośności jest wystarczająco głośny, aby zagłuszyć dźwięk ruchu ulicznego lub inne głośne dźwięki. To, co nie podoba nam się w tych słuchawkach, to fakt, że nie pasują do każdego. Zostały zaprojektowane dla średniej wielkości głowy, a wkładki douszne nie są wymienne. Mogą nie pasować dobrze, jeśli masz większą głowę. Oferują również tylko przeciętną redukcję szumów.

Skullcandy Wireless Runaway

Skullcandy to popularna marka słuchawek, które są przeznaczone przede wszystkim dla osób aktywnych. Wireless Runaway to ich bezprzewodowy model słuchawek do biegania klasy premium, co oznacza, że za stosunkowo niską cenę otrzymujemy wiele funkcji. Po pierwsze, słuchawki te są odporne na pot i wodę, więc nie musisz się martwić, że je uszkodzisz, jeśli złapie Cię deszcz podczas biegania. Są one również wyposażone we wbudowany mikrofon do rozmów w trybie głośnomówiącym, co czyni je idealnymi do użytku na siłowni lub w parku. Te słuchawki mają również wbudowaną funkcję korektora, która pozwala na dostosowanie ustawień basów i wysokich tonów według Co naprawdę lubimy w tych słuchawkach jest to, że są wygodne i lekkie. Są również łatwe w użyciu i możesz je szybko i łatwo podłączyć do swojego smartfona.

Mają jednak krótką żywotność baterii, która pozwala tylko na około sześć godzin ciągłego odtwarzania na jednym ładowaniu. Oferują również tylko średnią jakość dźwięku, co nie jest świetne, jeśli jesteś poważnym audiofilem. Co jest wspaniałe w tych słuchawkach jest to, że są one niedrogie.